"Spore doświadczenie właściciela w zakresie diagnozowania nawet magicznych usterek oraz chyba mała pasja osób tam pracujących sprawia, że piszę tę pozytywną opinię. Nigdy z tego warsztatu nie wyjechałem z opinią, że "nie da się tego zrobić" albo, że nie wiadomo na czym polega usterka jak również (co najważniejsze) nigdy nie zapłaciłem za coś co...",
Ziomal, Daewoo: Nubira 2,0, Nubira 1,6, Lanos
"Fachowo wykonana praca ,gorąco polecam Rafał zna się na swojej pracy także wielki pozytyw.",
Jaro, Ford Mondeo mk3
"Jestem zadowolona z serwisu, wielokrotnie naprawiłam tam auto , szybko i solidnie",
Barbara Lorek, Audi Q5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.