"Warsztat bardzo dobry,regulacja zbieżności wykonana bardzo dobrze,miła i profesjonalna obsługa,na pewno będe wracał.",
Marcin, Nissan
"Naprawa wykonana bardzo profesjonalnie i bardzo dobre podejście do klienta. Z czystym sumieniem polecam. ",
Beata
"Jestem MEGA zadowolony z usług! Szybko sprawnie i tanio! A co najważniejsze profesjonalnie. Wymieniałem kompletne hamulce tył i przód, teraz niebo a ziemia. Polecam",
Damiano, Audi A4
"Fachowa i sprawna obsługa. Pomogli zholować auto bez angażowania lawety, a diagnoza i naprawa odbyła się bardzo sprawnie. Polecam.",
Kamil
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak długo może potrwać wyciąganie trzech zapieczonych wtryskiwaczy?