"Warsztat polecam, bardzo fachowa obsługa, przyjacielscy mechanicy i pani w biurze. Sprawnie, czysto, fachowe porady, konkretna wiedza. Przyjemne zaplecze - dobra kawa. Na pewno będę tam jeszcze nie raz :) Jak najbardziej polecam !!!!!",
EVER :), auto dla ludu :) VW GOLF IV 1,9 TDI 2001 r
"Naprawa wykonana w obiecanym terminie (a zalezalo mi na czasie). Ceny części na rozsądnym poziomie. Mile zaskoczenie - mozna sie dogadac w sprawie dojazdu do domu. Jest OK",
Maniura, BMW e37
"Witam, pierwszy raz w życiu spotkałem się z porządnym, profesjonalnym i miłą obsługą jaki jest warsztat auto brudniewicz.Polecam .",
Dawid, Opel Astra h 1.9 2006
"Bardzo miła obsługa i szybko naprawiona usterka. Polecam☺",
Karina, mazda premacy 2000