"Szybko, tanio co nawazniejsze dobrze , pozytywnie :-) ",
dxix, peugeot 206
"Bardzo miła obsługa,profesjonalnie wykonane zadanie, bardzo szybka realizacja zamówienia,
Cena? ........nie ma tańszych warsztatów w okolicy ,
polecam bardzo gorąco :D",
2K20, audi
"Kontakt bardzo dobry,jakość wykonanej pracy bdb.Brak naciągania klienta na większą ilość spawu.Ogólnie bardzo polecam:)Tanio,szybko i co najważniejsze dobrze.",
ANDRE, Skoda Octavia I ,2.0, Lift
"Wszystko wykonane profesjonalne nie ma się do czego przyczepić. Nie było oryginału ale panowie wstawili zamiennik i wszystko jest ok.",
Mirek , Opel Astra g 1.6 benzyna 1999