"Bardzo dobry zakład czysty i dobrze wyposażony. Zaciągnełem swoje auto szybko zdiagnozowali co jest, cena też mnie satysfakcjonowała. Miła i rzetelna obsługa. Naprawde polecam.",
Peugeot
"Naprawa wykonana fachowo i w krótkim czasie trochę drogo ale cen nie znam najważniejsze że nowe usterki też usunięto,jestem zadowolony.",
Henryk, Mercedes A180 rocznik 2006
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak długo może potrwać wyciąganie trzech zapieczonych wtryskiwaczy?