"Naprawa przeprowadzona bardzo profesjonalnie, bolączką auta była tylna belka. Na wstępie oszacowano koszta, wytłumaczono przebieg naprawy i co może pójść nie tak. Byłem o wszystkim informowany, co jest dla mnie dużym plusem. Przy odbiorze auta dostałem stare części, nie było żadnego problemu z ich wydaniem; książeczke napraw, do tego zostałem...",
Emil , Peugeot 206
"Naprawa wykonana szybko. Profesjonalna wycena. Mechanik naprawia to, co konieczne i nie szuka zysku na niewiedzy klienta. Jestem bardzo zadowolona :)",
Fil-pol, Lancia Lybra 1,9 tdi