"Naprawa wykonana fachowo i w krótkim czasie trochę drogo ale cen nie znam najważniejsze że nowe usterki też usunięto,jestem zadowolony.",
Henryk, Mercedes A180 rocznik 2006
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...