"WSZYSTKO ZOSTAŁO NAPRAWIONE W CZASIE NAWET 2 DNI PRZED(GDYBY BYŁA SKALA DO 10 DAŁBYM 10 A TYLKO JEST 7) FAJNA I MIŁA OBSŁUGA-WSZYSTKO WYJAŚNIONE.GDY PODNIOSŁEM MASKĘ NIE WIERZYŁEM WŁASNYM OCZOM -TO CO ZOBACZYŁEM LŚNIŁO CZYSTOŚCIĄ (POKRYWA SILNIKA,WSZYSTKIE PRZEWODY,PŁYN DO SPRYSKIWACZY ITD) POLECAM .NA PEWNO WRÓCĘ GDYBY COŚ.",
WALDEMAR, AUDI A4B7
"Warsztat godny polecenia. Miałem problemy z układem hamulcowym z którym inni mechanicy nie potrafili sobie poradzić pomimo kilkunastu prób naprawy. Przede wszystkim w tym warsztacie zostałem wysłuchany i dokładnie rozpytany o problem a następnie dokonano naprawy. przy okazji wyszło kilka innych usterek które również zostały naprawione. Było...",
Leszek, Mazda 626 kombi 1.8 KAT 1999r