"Witam. W trakcie tygodniowego pobytu w Zakopanem miałem problem z śrubą przy akumulatorze. Zerwany gwint. Podjechałem do Pana. Naprawa trwała 5 min. Dodatkowo chciał 5 zł za robociznę. Miałem 100 zł. Pan nic nie wziął. Polecam gorąco!!! ",
Redzej, Renault Clio III Rs
"Dziś zrobiłem maraton po kilku warsztatach, z nie zdiagnozowana usterka - mianowicie, w trasie coś zaczęło mi stukać przy kole. W każdym warsztacie odsyłano mnie z kwitkiem, ze względu na terminy ( wszystko rozumiem, ale byłem w sytuacji patowej, ze względu na konieczność powrotu do domu na dystansie 400km). Na końcu trafiłem NA MOJE SZCZĘŚCIE,...",
Michał_alfa, Alfa Romeo 156
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Naprawy mechaniczne pojazdów osobowych i dostawczych Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem Części zamienne Spawanie aluminium
"Jestem klientem od wielu lat. Zawsze po wykonanej naprawie widziałem wymienione części. Dobre doradztwo i wiedza zarówno w częściach zamiennych jak i płynach. POLECAM!
",
Grzesiek
Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klientów. Nasi mechanicy dzięki zdobytej wiedzy i długoletniej pracy w zawodzie fachowo i rzetelnie wykonują swoją pracę.
"Przyjechałem do Zakopanego w celu zwiedzania gór a nie warsztatów, niestety moje autko było innego zdania. Trafiłem na warsztat na Podhalańskiej 55a LUK MAL, szybka diagnoza i naprawa. Polecam z całego serca ",
Marek , Skoda Octavia
Oferujemy usługi z zakresu: - wulkanizacji - klimatyzacji - elektryki samochodowej - mechaniki samochodowej
Naprawy główne i bieżące, elektryka, diagnostyka, konserwacja podwozia. Zapraszamy
Firma posiada siedem stanowisk naprawczych wyposażonych w kanały lub podnośniki, dysponuje także nowoczesnym sprzętem diagnostyczno-pomiarowym. Przy warsztacie działa sklep motoryzacyjny.
Zachęcamy do kontraktu z naszym warsztatem. Zajmujemy się mechaniką pojazdową samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy stanowisko do wulkanizacji oraz wymiany opon.
"Super.
Mechanik w żaden sposób nie starał się mnie naciągnąć.
Polecam
",
Kogut, Mercedes E320 w211
"Wulkanizacja duzych felg bez zarzutów. pozdrawiam i polecam",
J M, Porsche Cayenne
"Malowałem u niego zderzak przedni do hondy Jazz. Jestem z poznania a miałem małą kolizję w Zakopanem. Zadzwoniłem i się umówiłem zrobił w ekspresie w niedzielę i zapłaciłem 300 zł.
Jakość super, kolor się zgadza - polecam ",
Dawid , Honda Jazz
"Polecam Serwis Harenda! Szybko, sprawnie, naprawa, serwis i stacja kontroli!
Super, kierowca z Zakopanego.",
Kierowca
"Super właściciel. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Serwis na najwyższym poziomie! Nigdy się nie zawiedliśmy, a dzwoniliśmy z przeróżnymi problemami gosci.",
Camping Ustup, Kia Sportage
"Szef warsztatu ma bardzo dużą wiedzę techniczną i jest solidny.Nareszcie trafiłam na Warsztat z prawdziwego zdarzenia gdzie wiedza idzie w parze z profesjonalizmem i solidnością.Polecam. ",
Anika i Marek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...