"Miałem problem z biegami , czasem nie wchodziła trójka i inne biegi wchodziły z oporem . Oddałem samochód do warsztatu po dwóch godzinach diagnoza, wyrobiony wybierak skrzyni biegów. Panowie informują telefonicznie o cenie części i robocizny. Musiałem czekać jeden dzień na zestaw naprawczy. Na drugi dzień w południe auto było do odbioru....",
Tomasz, Opel Meriva
"Bardzo solidny warsztat który z czystym sumieniem mogę polecić! Rzetelne podejście do klienta , szybko zdiagnozowana wada w aucie , czas realizacji i naprawy bardzo szybki ! Jedyny warsztat w którym bezpiecznie mogę powierzyć auto! ",
Lukasz
"Bardzo dobry fachowiec. Ma pojęcie o elektronice w dieslu. Miałam bardzo duze problemy z parametrami i mocą dali radę. Bardzo polecam",
dorota, bmw e91 2008 rok
"Pan mechanik wybawił mnie z kłopotu w podróży. Pomógł, wyjaśnił, zrobił co trzeba. Szybko, sprawnie, bardzo uprzejmie.",
Monika, Honda Civic
"Szybko i solidnie. Przegląd plus zalecenia naprawy. ",
Seba, Audi rs6 c7
"przyjechałem-zobaczyli-naprawili",
student
"W serwisie robiłam coroczny przegląd klimatyzacji. Jestem zadowolona z wizyty, obsługa miła, a serwis klimatyzacji przeprowadzony szybko i sprawnie. ",
Roksana, Renault Megane
"Wszystko dobrze , prawidłowo wykryta usterka i usunięta, polecam",
Karol
ChipKontakt : chiptuning, boxy RaceChip I boxy DTE Systems I boxy V-Tuning I boxy V-TECH CHIPTUNING ECO TUNING zwiększamy moment obrotowy, zmniejszamy spalanie w pojazdach osobowych i ciężarówkach. EGR OFF, DPF OFF, NOx Off,...
SPECJALIZACJA : NISSAN,RENAULT,GRUPA VW, OPEL - samochody osobowe i dostawcze, samochody 4x4 wszystkich producentow
Każdy zadowolony klient jest dla nas motywacją. Od lat z powodzeniem zajmujemy się naprawą elektroniki samochodowej. Nasza siedziba znajduje się w Sąsiecznie pod Toruniem. Napraw dokonujemy w samochodach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych....
"Najlepszy mechanik jakiego poznałem . Solidność uczciwość a przy tym rozsądne ceny . ",
Mariusz, Ford C-Max
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Jaki dodatek do oleju napedowego fap ,Peugeot 308sw 92km 2010?
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?