"Byłem tam pierwszy raz i polecam z czystym sumieniem!
Zakres prac:
- wymiana linek hamulca ręcznego ( zapieczone)
- wymiana filtrów (oleju, powietrza, paliwa, kabinowego)
- wymiana oleju
- wymiana płynu hamulcowego
- tarcze i klocki tył
- zakup i wymiana opon + wyważenie + utylizacja starych
Wszystko na już, bo na chwilę przed...",
Adam, Citroen C8 2.0 HDI
"Bardzo solidny Warsztat Polecam BMW e 91 wymiana odmy zlikwidowanie wyciekòw oleju z pod misy olejowej wymiana łańcucha rozrządu Solidna firma Polecam ",
Adam , Bmw
"Dobra szybka obsluga. Proponowane sa dobre czesci, jednak na zyczenie zamontuja szajs na co wiadomo nie bedzie gwarancji. Po latach doswiadczen z mechanikami, tego oceniam wysoko. ",
wojtas41, passat 3b
"Profesjonalna i miła obsługa, polecam ;) Idealnie działająca strona internetowa, wybór terminu, cena właściwa;)",
Edit, Suzuki SX4 2008
Zajmujemy się naprawami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi (w tym naprawy powypadkowe) oraz elektromechanicznymi. Warsztat istnieje od 2016 roku. Obsługujemy wszystkie samochody osobowe i dostawcze, a także skutery. Zapraszamy do naszego...
"Polecam ten warsztat !!!
Właściciele konkretni. Znają się na rzeczy.
Mój samochód został naprawiony szybko i niedrogo.
Na pewno skorzystam ponownie z usług tej firmy.
",
Tomek, Golf 1.9 TDI
"Profesjonalny serwis, wymienili mi łapę skrzyni przy której miałem ukręcona śrubę bardzo szybko bo w 1 dzien i bez zdejmowania sanek, a mi w każdym innym serwisie mówili ze trzeba to zrobić. Bardzo godni polecenia!
",
Klient, Mazda 3
"Bardzo dobry warsztat, polecam. Byłem niejednokrotnie z samochodem w naprawie i zawsze wszystko jest zrobione sprawnie i rzetelnie.
",
Marcin, Opel
"Sprawnie i profesjonalnie wymienione koła z letnich na zimowe",
jerry, Mazda CX-5
"Profesjonalna obsługa, niskie koszty robocizny, czas naprawy taki jak ustalony przy oddawaniu auta czyli szybki ;)
Polecam ;)",
Sebastian , Bmw e46
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co