"Wszystko ok i na czas, bezproblemowo.
Można polecić innym. ",
luk, Opel Insignia 2016 rok, 2.0 diesel 170km
"Bardzo miła i kompetentna obsługa. Auto gotowe do odbioru w umówionym czasie. ",
Iza, Dacia Sandero
"Od wielu lat wozimy do Pana Wieslawa glowice, ilosci przez te lata mozna liczyc w dziesiatkach, zawsze stana na wysokosci zadania, ceny przystepne a terminy wiadomo, w zaleznosci od oblozenia od dwoch dni do tygodnia. W 100% polecam",
Bularz Auto, Corsa, Panda, 206, Passat itp
AUTO-TURBO S.C. jest firmą, która od ponad 30 lat zajmuje się regeneracją i produkcją podzespołów samochodowych. Wykonywana przez nas regeneracja podzespołów daje długotrwałe efekty. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni i posiadają...
"Witam,
Naprawiałem kilkukrotnie samochód u tego gościa, całkiem fajna i fachowa porada, dosyć tanio za robociznę a samochód zrobiony na tip-top. Chętnie wrócę tam jeszcze raz no i polecę znajomym !!!",
Robert, VW Passat
Wykonujemy m.in. takie usługi jak: wymiana filtrów / oleju wymiana rozrządu wymiana opon wymiana tłumika wymiana klocków hamulcowych serwis klimatyzacji
W naszym serwisie zajmujemy się naprawą samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Świadczymy również usługi wulkanizacyjne oraz posiadamy busy do wynajęcia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z mechaniką i eksploatacją...
"Bardzo profesjonalny i rzetelny. Najlepszy mechanik od momentu zakupienia samochodu w 2009 r. Polecam!",
Mariusz, Audi A6 2.7 biturbo quattro 230 KM
"Polecam, bardzo sprawnie i profesjonalnie! Jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) warsztat w Bielsku.",
Angelika, Toyota Aygo
"Bardzo dobry serwis. Jeśli opel, to tylko tam. Warsztat solidny i z myślącymi fachowcami. Dwa minusy - godziny otwarcia i wysokie ceny.",
Karo, Opel Astra
"Do Pana Dawida pojechałem na sprawdzenie luzów zaworowych , jak tę usługę ciężko zweryfikować ,to już sugestkie o wymianie świec ,a przy tym bozbycie się błędów ,już łatwo , jestem mega zadowolony , kontakt jak i podejście do klienta , MEGA profesjonalne , naprawdę polecam , ja na pewno wrócę :).Pozdrawiam ",
Piotrek, Opel Astra H
"Wszystko ok. Umówiłem się na konkretną godzinę na wymianę opon. Zaraz zjawiła się ekipa skierowali mnie na warsztat i zrobili swoje szybko , sprawnie i solidnie. Polecam.",
Milos, Mercedes w210
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co