"Papla-Szlif" PPHU. Papla Wiesław

Grażyńskiego 74, 43-300 Bielsko-Biała

****** 4.2 (2 opinie)

O warsztacie

Grażyńskiego 74, 43-300, Bielsko-Biała

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Firma PAPLA-SZLIF to firma rodzinna powstała w 1968 roku. Początkowo jako zakład obróbki silników, z czasem rozwinęliśmy także gałąź narzędziowni.

Od lat zajmujemy się obróbką podzespołów silnika, zgodnie z tolerancjami zalecanymi przez producentów samochodów osobowych, ciężarowych a także silników występujących w motocyklach czy łodziach. Nasza doświadczona kadra pracowników dostosowuje się do najnowszych rozwiązań technologicznych i niezawodnie regenerujemy nawet najnowsze podzespoły silników spalinowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
4.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Od wielu lat wozimy do Pana Wieslawa glowice, ilosci przez te lata mozna liczyc w dziesiatkach, zawsze stana na wysokosci zadania, ceny przystepne a terminy wiadomo, w zaleznosci od oblozenia od dwoch dni do tygodnia. W 100% polecam


  Corsa, Panda, 206, Passat itp

 • l
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Czas oczekiwania 2 tygodnie podany kost naprawy przy oddaniu do naprawy to 425,00 bez jakejkowiek konsultacji z klientem koszt przy odboirze to 550,00. Masakra nigdy więcej nie oddam tam głowicy do regeneracji robią z klienta debila jak ja wyglondam w oczach mojego klienta jak złodzej. Firma z wieloletnią tradycją robienia ludzi w bambuko.


  Audi

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 6052