"Bardzo dobry warsztat.czasami problemy z Terminami wykonania,Polecam",
Jakubiec 6.01.23, Citroen C8 136PS ROK 12.2007
"Miałem problem z odpaleniem i tylko w tym warsztacie sie udało za dobre pieniądze",
aleks, audi A8
"Bardzo dobrzy fachowcy, wyrabiają się na określony termin za niską cenę.Polecam",
Gufi
"Profesjonalne podejście, zrobili co mieli zrobić i zrobili to szybko i dobrze. ",
Adam
"Poleca ten warsztat bo jako jedyni w Bielsku postawili trafną diagnozę w moim aucie.",
rysiek, mazda
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
"mechanicy - bardzo uczynni , chętni do pomocy, zawsze można liczyć na pomoc .",
Krystyna
AUTO-KAR Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Róża Kuboszek, Jest to jednoosobowa działalność gospodarcza handlowo-usługowa w zakresie napraw samochodów.
"Wszystko w jak najlepszym porządku. Fachowo i solidnie. Wlaściciel zna sie na swojej robocie ",
Cezary, Citroen c4
"szybko w ten sam dzień , inni biorą drożej , naprawy skuteczne a było ich co nie miara . Nie rozumiem poprzednich wpisów że długo a auto i tak nienaprawione !",
lulu, fiat
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Firma o długoletnim stażu w mechanice samochodowej. Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów w zakresie mechaniki i diagnostyki komputerowej. Specjalizacja: Samochody marki BMW.
Top-Auto S.C. Mechanika Pojazdowa J. Kowalczuk, A. Skowronek
Stefana Batorego 30, Górne Przedmieście, Bielsko-Biała
Zapraszamy
"Problem usunięty szybko bez generowania dodatkowych kosztów.
Moim zdaniem najlepszy warsztat w Bielsku!",
greeN, Seat Exeo
"Bardzo dobry warsztat, pomimo, iż jestem kobietą nigdy nie dano mi odczuć, że "baby to się nie znają", zawsze wszystko rzetelnie tłumaczono, jestem jego klientką już ładnych parę lat i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń, obsługa fachowa, szybka i co najważniejsze - w rozsądnych cenach, gorąco polecam, zwłaszcza kobietom:)",
bina, fiat punto II
"no cóż nie spodziewalem sie takiej jakosci obslugi klienta i poziomu wykonania uslugi polecam",
[email protected], seat ibiza 2008
Zapraszamy na usługi z zakresu mechaniki pojazdowej
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy.
Auto po sporej stłuczce. Maska zderzak i drzwi do malowania. Kolor dobrany idealnie, nie widać nawet że było coś robione. W miarę szybko. Bardzo nowoczesny zakład naprawy. Wszystko nowe. Polecam.",
Kamil Marszałek, BMW X6
"podczas powrotu z podrozy zepsul sie moj biedny samochod - znajomy podał mi numer, Pan Marek , scholował moja skodzinke oddaloną o kilkadziesiąt kilometrów i specjalnie otworzył warsztat (była to niedziela) abym mogła wypozyczyc samochod na czas naprawy ! Polecam !",
Ewa, Skoda
Zakład PUH. Migdacz H. dr inż., Zeman J. mgr inż. i Zeman A.
Gałczyńskiego 28, Leszczyny, Bielsko-Biała
Zapraszamy
"Witam...z reguly nie ufam mechanikom...ale po dlugich poszukiwaniach trafilam do warsztatu PZ auto...wymiana rozrzadu,oleju,termostatu wszystko to w przystepnej cenie i krotkim czasie naprawy.Pan sprawia wrazenie osoby ktorej mozna zaufac dlatego tez bez zastanowienia pozostawilam tam swoje auto...Jestem bardzo zadowolona z uslugi i napewno...",
Ewa, Daewoo lanos
Koszt wykonania usługi wymiana płynu hamulcowego w Bielsku-Białej: od 93,33 PLN do 150,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie. W czasie jazdy ale nie zawsze przy hamowaniu twardnieje pedał hamulca. Co może być przyczyną? Gdzie szukać? Przez 5 lat nie było problemu. Pozdrawiam Jerzy.
Witam. Mam problem z moją kropką. Sytuacja wygląda tak : jadę autostradą ze stałą prędkością przez dłuższą chwilę ( około 120 km/h ) po pewnym czasie zapala się kontrolka hamulca ręcznego. Płyn hamulcowy w porządku , hamulec ręczny sprawdzany / regulowany kilka razy . Po zgaszeniu samochodu i...
Zapowietrzają się hamulce. Brak wycieków, płyn wymieniony, od czego zacząć? Po odpowietrzeniu jest kilka dni dobrze a później znowu pedał miękki.
Witam, mam problem z hamulcami. W czasie odpowietrzania układu pedał hamulca reagował prawidłowo potem po uruchomieniu silnika wpada w podłogę i samochód słabo hamuje.
Hyundai i20 to następca małego modelu miejskiego Getz. Stanowi on uzupełnienie w gamie pomiędzy modelami i10 i i30. Produkowany był w latach 2008-2014, a do dyspozycji kierowców pozostawiono...
Model ASX to mniejsza wersja Outlander'a i chociaż jego produkcja trwa zaledwie 9 lat, bo od 2010 roku, to model przeszedł już 3 faceliftingi, w roku 2015, 2016 i 2019. Ten najmłodszy dość...
Suzuki SX4 to kompakt segmentu C mimo, że wyglądem przypomina crossovera z właściwościami SUV'a. Jego włoskim bliźniakiem jest Fiat Sedici, a sam SX4 dzieli płytę podłogową z mniejszym modelem...