"Bardzo miły, uczynny i dobry mechanik. Byłem na wczasach w Świnoujściu i musiałem naprawić auto. Uczciwy i nie wykorzystujący sytuacji letników. Polecam wszystkim wczasowiczom w razie awarii samochodu. ",
alex, alfa romeo 156
"Sympatyczna i miła obsługa,Ceny jak dla przejezdnych są bardzo dobre,za moją usługę zapłaciłem 50zł (naprawa pampersa) gdzie inni za sam wjazd na podnośnik czy wejście do kanału liczą 100zł+ robota. Jestem zadowolony i polecam 100%",
Grzegorz , Bme e65