"Warsztat godny polecenia , profesjonalne podejście , dotrzymywany umówiony termin odbioru samochodu , naprawiałam samochód przed świętami mimo braku wolnego miejsca zostałam przyjęta , samochód został naprawiony w 1 dzień. Dzięki Panu Sergiejowi mogłam dojechać na wigilię do rodziny. Samochód chodzi bez zarzutów. Polecam i dziękuje. ",
Kamila , Bmw e46
"Bardzo solidny młody człowiek prowadzi ten warsztat .Widać że pracuje z pasją .Ceny przyzwoite za wysoką jakość usług. Bardzo dziękuje za naprawę ,bo nikt w mieście nie umiał naprawić dźwigu budowlanego .Ma chłopak pojęcie nie tylko o samochodach.",
szwed