"Jedyna osoba na całe miasto, która ma pojęcie o TIRach. Nie miałem wyjścia, pojechałem do niego. Bogu dzięki za tego człowiekia. Jeszcze raz dziękuję za uratowanie skóry panie Czarku. Pozdrawiam firma AMAX.",
Zbigniew
"Warsztat godny polecenia , profesjonalne podejście , dotrzymywany umówiony termin odbioru samochodu , naprawiałam samochód przed świętami mimo braku wolnego miejsca zostałam przyjęta , samochód został naprawiony w 1 dzień. Dzięki Panu Sergiejowi mogłam dojechać na wigilię do rodziny. Samochód chodzi bez zarzutów. Polecam i dziękuje. ",
Kamila , Bmw e46