"super obsluga i bardzo fachowo polecam",
zibi
"Brak zapłonu.Dobre zdiagnozowanie i :)) nie patrzyłam mechanikom przy wykonywaniu usługi na ręce,żeby ją opisywać-mam pełne zaufanie do DOBREGOMeChANiKa",
Danuta, Honda Civic
"Najlepszy warsztat w mieście , profesjonalna obsługa, szef bardzo pomocny, mogę szczerze polecić każdemu naprawę swojego auta w tym warsztacie. Ceny bardzo przystępne. Polecam!!!",
rob
Czynne od godziny 10 do 18 tej dzwonić można do godz 20.30 od poniedziałku do soboty .Mobilny mechanik samochodowy dojazd do kliena. Kompleksowe napraway : silniki,zawieszenia,hamule,diagnostyka komputerowa, instalacje LPG...
Sieć autoryzowanych serwisów samochodowych Bosch Car Service oferuje kompleksowe usługi z zakresu napraw i diagnozy aut wszystkich marek. Zakres napraw: - elektronika i elektrotechnika samochodowa - naprawy układów ABS/ASR/ESP - diagnostyka...
"Bardzo solidny młody człowiek prowadzi ten warsztat .Widać że pracuje z pasją .Ceny przyzwoite za wysoką jakość usług. Bardzo dziękuje za naprawę ,bo nikt w mieście nie umiał naprawić dźwigu budowlanego .Ma chłopak pojęcie nie tylko o samochodach.",
szwed
"Przeglad wykonany szybko i rzetelnie. Wymiana filtrow, oleju oraz gruntowne sprzatanie w srodku. Polecam!",
Magda, Mercedes Citan
"Polecam pierwszy raz w swinoujsciu mam do czynienia z warsztatem który posiada taka wiedze i sprzet
",
maciek, audi Q7
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...