"Szybko i miło, fachowe doradztwo, polecam z czystym sumieniem.",
kinga
"Jestem zachwycona tym warsztatem. Panowie bardzo uprzejmi, wyjaśniają co i po co będą naprawiać, od razu przedstawiają koszty. Ceny przystępne, a autko wróciło do mnie na czas. Pojechałam tam, bo podobno to warsztat przyjazny kobietom i muszę przyznać, że pierwszy raz czułam się traktowana przez mechanika na równi z facetem :) Polecam!",
Katarzyna, Audi
"Przystojni panowie,raczej tanio i dobrze,polecam :)",
fatyga
"Usługa wykonana szybko na dobrym sprzecie i niedrogo Polecam ten warsztat",
janusz, civic
"Musiałem wymienić łożyska rolki prowadzącej w mazdzie, naprawa dosłownie na moich oczach a myślałem, że będzie to długa robota. Polecam!",
Filip Wider, Mazda 6
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...