"polecam widac ze facet zna sie na tym co robi elektronika i mechanika pelen profesjonalizm krutki czas oczekiwania i cena warta uslugi nie drogo i dobrze zrobione inne warsztaty sie chowaja .warto skorzystac z ich uslug polecam",
messi....., citroen c5 2011rok
"Jestem stałą klientką warsztatu i serwisuję samochód sprowadzony przez nich na zamówienie. Jestem bardzo zadowolona. Super fachowa obsługa, terminowa a przede wszystkim bardzo miła. Zawsze można liczyć na ich pomoc!!! ",
nina, mercedes
"Szybka naprawa, cena za usługę atrakcyjna. Szef mega fajny gość, podpowie, doradzi, wskaże co w najbliższym czasie kwalifikuje się do wymiany. Z czystym sumieniem polecam ten warsztat.",
Tomasz, Ford Focus
"Najlepszy serwis i fachowcy.Ford nie widział kluczy i nie odpalał do tego robiłem spięcie na aku.pseudo elektryk z dworskiego MM serwis trzymał parę dni auto i jeszcze gożej zrębał.Taki był fachowiec że dzwonił na Zielińskiego co ma robić on tylko umi szperać i kraść w aucie,nawet hauwe ze schowka ukradł.Nie liście głupot że do Pana z quick...",
Robert, Ford Mk 4 titanium x
"Chciałbym ocenić pozytywnie warsztat jak i obsługę klienta. Zarówno właściciel warsztatu - Pan Adam - jest kulturalny jak i mechanicy są uprzejmi. Ponadto mają dobre ceny i traktują klienta chcąc wyjść mu naprzeciw. Jestem więc ogólnie zadowolony.",
Piotr, Honda Civic VIII Gen
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...