"Wizytę w rym warsztacie oceniam na 6+. Obsługa miła, doradcy serwisowi mili i znają się na rzeczy, wiedzą co i jak, obsługa warsztatu (mechanicy) znają się na robocie i wykonują to bardzo dobrze, zachęcam do wizyty w tym warsztacie",
K/L
"Szybko sprawnie bez naciagania na zbędne koszty fachowcy w każdym znaczeniu tego słowa kontak idealny polecam w 100%",
Rafal, Renault Scenic 2004 r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jestem seniorem z wykształcenia mech. sam. kupiłem w roku 2018 Reno Captur 1.2 benzyna.nowy, mam do wykonania ostatni przegląd gwarancyjny do 20 czerwca 2020 r. Jestem z Mosiny, mogę dojechać . Szukam dobrego warsztatu który solidnie przejrzy mój chyba ostatni samochód, czy nie wytworzyły...