"Wystawiłem pozytwny komentarz, ponieważ firma Moto Centrum Zaborowski podeszła profesjonalnie do naprawy mojego auta. Szukałem pomocy w innych warsztatach, ale nikt nie mógł mi pomóc. Dlatego duży pozytyw.",
zadowolony
"Miła, rzetelna i - co najważniejsze - uczciwa obsługa. O wszystkich poczynaniach związanych z naprawą informują Klienta, nie wykonują nic bez jego wiedzy. Na plus również szybki czas wykonania - umówiony termin był dotrzymany. Atmosfera w warsztacie pozytywna. Pozostałe powinny się od nich uczyć nie tylko podejścia do Klienta, ale i jakości...",
Krisztina, VW Golf
"Warsztat świetny.Szybka i fachowa obsługa...no cena :) POLECAM",
Szczytnowianka, Mazda, Dedra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...