"Duży plus, bo można załatwić sprawę nawet od ręki. Pojechałem z niesprawną klimą. Okazało się, że trzeba ja nabić. Szybka diagnoza, mila obsluga i przystępna cena. Polecam. ;)",
Mike, Opel Astra H
"zdecydowanie polecam warsztat.szybka i trafna diagnoza,fachowe podejście i doskonały kontakt z klientem.dodatkowe koszty naprawy konsultowane z właścicielem auta.",
Artur, hyundai i30
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...