"We wszystkich punktach calkowicie przylacze sie do opinii Huberta z 17.10.2020. Z jednym wyjatkiem: nie tylko polecam, lecz BARDZO POLECAM.",
Doris
"Dziękuję Panu Adamowi /właściciel/ za podejście z sercem do sprawy oraz Panu Sławkowi za fachową wiedzę i sprawne rozwiązanie mojego problemu. Zostaję z Wami!.",
Miro-x, Jaguar X
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...