"Byłem w Granpolu moim nissanem xtrial2.2 dci z powodu ciezkiego uruchomienia silnika i falujacych obrotów na zimnym silniku .Po wstepnej diagnostyce wyszło parę przypuszczen .ale jak na razie nie zostawiłem auta tylko mam przedstawiony plan i koszty naprawy auta bez zbednych kosztów typu moze to a moze tamto wymienimy .NA razie zostały mi...",
Miki, NISSAN X TRIAL 2,2 DCI 136 KM 4X4 2004R.PROD.