"Polecam, solidna firma dobra obsługa
klienta, bo polecam
",
Darek, Ford fokus 2007 1,6 benzyna
"Szybko, sprawnie i profesjonalnie polecam ten warsztat.",
rednot, Nissan X-Trail 2018
"Profesjonalna obsługa,solidność,akceptowalne ceny,",
308, Peugeot 308
"Super,profesjonalna i miła obsługa.Bardzo dziękuję za pomoc.Polecam każdemu kto ma kłopoty z autem.",
Kaz, Lanos
"Profesjonalne podejście do klienta, fachowa i sumienna obsługa ",
Pawłowski , Opel Grandland X
"Kontaktowałem się z serwisem wielokrotnie telefonicznie, obsługa rewelacyjna, profesjonalizm
na najwyższym poziomie, odpowiedzi na pytania konkretne, widać chęć pomocy.
Kontaktowałem się również z konkurencją która serwisowi opla w Zielonej Górze do pięt nie
dorasta. Jesteście SUPER Gratuluje takiej kadry.",
W.P.
"W pełni profesjonalne podejście do klienta, zaskakująco ekspresowe i fachowe wykonanie usługi, bardzo przystępne koszty naprawy.Serdecznie polecam.",
Iza, Nissan Juke 2011
"Jak zawsze - wszystko jak należy. Nigdy się nie zawiodłem.",
Vampyr, Hyundai Santa Fe
Bosch Car Service, Bosch Diesel Service KW AUTO
Zjednoczenia 101, Osiedle Stefana Batorego, Zielona Góra
"Szybko, sprawnie i w przystępnej cenie. Wysoka jakośc obsługi. Rewelacja, pełen profesjonalizm !!!!!!!!!!Polecam",
Krystalis
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jak wykasować kontrolkę ciśnienia w oponach w Toyota RAV 4- IV, 2014r. benzyna ? Kontrolka po uruchomieniu silnika przez minute mruga, a następnie świeci na stałe. Zmieniłem koła na zimówki i od tamtej pory nie mam pojęcia jak skasować. Próbowałem przyciskiem pod kierownicą, ale bez...
Po dość mocnym zahamowaniu zaświecił się komunikat (spadek ciśnienia w kołach ).Po zatrzymaniu samochodu i wizualnym obejrzeniu kół stwierdziłem że nie ma ubytku powietrza . Zgasiłem świecący się komunikat na wyświetlaczu radia. Po chwily zauważyłem że świeci się kontrolka przy na liczniku (nad...
dlaczego pali sie kontrolka ciśnienia opon , pomimo że wszystko jest w porzadku w skodzie citigo?
Dzień Dobry. mam Citroena C4 Grand Picasso. Wyświetla mi się alarm - uszkodzenie systemu kontroli powietrza w oponach. Gdzie mam się udać na naprawę? Do elektronika czy pana od kół?