Autoryzowany Serwis BMW i MINI Auto Premium Rzeszów pod adresem Świlcza znajduje się przy węźle drogi ekspresowej S19 i krajowej 94. Od 2008 roku mamy przyjemność obsługiwać Państwa w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów i motocykli marki BMW...
"Auto-Res" Dealer Hyundai, Fiat, Alfa Romeo, Lancia i Jeep
Pogwizdów Nowy 661, Staromieście, Rzeszów
Szybka realizacja zlecenia . 15 lat doświadczenia . Naprawy "pod okiem" właściciela firmy . Pracujemy od 7 do 17. Istnieje też możliwość przyjęcia samochodu do naprawy i oddania samochodu , w godzinach wieczornych ,...
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, przed którymi mechanika samochodowa nie ma żadnych tajemnic. Już od 1994 roku z powodzeniem naprawiamy pojazdy rzeszowskich kierowców oraz zapewniamy całodobową pomoc drogową. Skorzystaj z naszych usług i...
"nowy adres tego warsztatu to ul.LUBELSKA 40, tel.604499615",
właściciel
"Obsluga bardzo mila.Jestem kobieta i nie znam sie na samochodach.Cos mi tam stukalo wiec jadac do auchan postanowilam skrecic do warsztatu.Mily pan zproponowal kawke a drugi zajal sie moim autem .po 30 min wyjechalam bez stukania.panowie wytlumaczyli mico bylo przyczyna i co wymienili super .polecam i pozdrawiam.",
klijentka, toyota
"Jakość usługi bardzo dobra, koszty również niewygórowane, czas oczekiwania dłuższy niż ustalony przy oddawaniu auta, mimo wszystko jestem bardzo zadowolony.",
jeep, jeep
"Podczas jazdy zaczeło mi coś stukać w silniku
znalazłem kontakt do warsztatu Auto -Mig
laweta,szybka diagnoza,uszkodzona panewka na 2 korbowodzie uszkodzony wał
cała operacja w dwa dni -wyjęcie silnika,wymiana wału, montaż uruchomienie auta
profesjonalnie,szybko i w przystepnej cenie
polecam i dziękuję za naprawę
",
darek25, Subaru Impreza 2.0 EJ20
"Uważam, że jest to bardzo rzetelna firma. Nie naciąga na koszty, nie ściemnia, tylko diagnozuje usterkę, a potem dobrze i szybko załatwia sprawę. Naprawa ogranicza się do usterki a nie "połowy samochodu" - nikt nie szuka usterek na siłę. Bardzo dobre podejście do klienta - pełna informacja co będzie zrobione, za ile i na kiedy. ",
Henry, Alfa Romeo
"Jak zobaczyłem ich warsztat zastanawiałem się czy oddać im swój samochód.
Wygląd pozostawia wiele do życzenia, brak poczekalni, ogólna obskórność, brak na pierwszy rzut oka sprzętu. Jednak to tylko zmyłka chłopaki się starają naprawić a nie wyłudzić pieniądze. Szczerze polecam ponieważ niewiele jest warsztatów uczciwych, nie sposób powymieniać...",
Klient
" Jestem bardzo zadowolony z naprawy, ponieważ uczciwie i z pasją wykonuje swoją pracę.
Motocykl był naprawiany przez kilku mechaników, ale żadnemu z nich nie udało się go naprawić. ",
JProkop
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...