"Usługa, a właściwie usługi wykonane fachowo i szybko. Warsztat w większości przypadków może być dobrą alternatywą dla ASO, a z racji konkurencyjnej ceny można przy jednej wizycie zlecić zrobienie kilku rzeczy na raz i jeszcze zostanie parę groszy na kawkę i ciasteczko. Sporą niedogodnością jest okresowa, bądź stała niemożliwość płacenia kartą,...",
Jabud, BMW E 90
"Szybka i właściwa diagnoza. Bardzo dobra cena i dobry kontakt z Panią Grażyną. Polecam",
Albi, BMW E46
"Do warsztatu trafiłem z poważną - jak się wydawało, awarią systemu hamulcowego [w dwóch warsztatach wcześniej nie rozpoznano - objawiała się nieregularnie] - blokadą linki ręcznego hamulca, Właściciel warsztatu, nie dość że b. sprawnie usunął awarię, ale wskazał miejsce nabycia [tanio] niezbędnych części. Praca wykonywana była w sposób bardzo...",
EdBBa, Hyundai Sonata
"Mialam duże problemy z samochodem, zaden mechanik nie chciał sie podjać naprawy, ale trafilam na matejki 4 i wszystko naprawione , szybko,solidnie a przede wszystkim Tanio, Polecam wszystkim bardzo serdecznie.",
Magda, vw Passat
Zakład czynny od 9-17 pn-pi sob 9-14 Pomoc awaryjna 24h Firma AUTOSOLT Auto-Transport-Serwis Stefan Sołtysik zajmuje się sprzedażą części i serwisem samochodów wielu marek Europejskich, Japońskich, Koreańskich oraz Amerykańskich. Prowadzi...
"Perfekcyjne i szybkie podejście do naprawy świetny kontakt z klientem szybko i bez owijania ",
Astra, Opel
ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE: zapraszamy do serwisu klimatyzacji - mechanika pojazdów osobowych i dostawczych - Remonty silników - wymiana rozrządu - naprawy zawieszenia i hamulców - naprawy instalacji elektrycznej -...
"gorąco polecam szybko znaleziona usterka i usunięta za rosą dnom cenę przy okazi sprawdzono auto i znaleziono inne usterki o których zostałem poinformowany. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić ten Warsztat",
opel, opel
Jesteśmy firmą rodzinną, założoną w 1980 roku. Szczycimy się ponad 30-letnia tradycją na bydgoskim rynku samochodowym. Jesteśmy członkiem Cechu Rzemiosł Metalowych i Motoryzacyjnych. Pracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi. Wykonujemy...
"Bardzo fajna współpraca, dobry serwis i szybka naprawa. Niestety moja Laguna dość często się psuje (kupiłem feler), ale oddając ją do Rad-Kow'a jestem pewien, że auto naprawią szybko i niedrogo. W innych serwisach zdarzało mi się naprawiać kilka razy tą samą tuleję w niedługim czasie, u nich wszystko jest ok. Polecam serwis i ich ofertę.",
Michał, Renault Laguna II
"Najlepszy warsztat w bydgoszczy, chłopaki znają się na swojej robocie",
cyb
"Wirlki pozytyw za profesjonalizm.
||||POLECAM||||",
edi
"Wymiana plecionki rozłożona na dwa dni. Pozytywne podejście mechaników, szybka diagnoza. Naprawa bez zostawiania samochodu na kilka dni (wjeżdżasz, diagnozujesz, naprawiasz). Polecam serdecznie",
Kilanowski, VW Golf 4 1.6 16v
"Witam, chciałbym podziękować za miłą i dobrą obsługę, tymbardziej że całe zlecenie naprawy dokonałem telefonicznie, nie będąc w Polsce, moja córka dostarczyła samochód a panowie z każdą informacją o stanie naprawy mnie informowali, dodam że sami z własnej woli informowali mnie o innym problemie w tym aucie, który usunęli, podoba mi się...",
Janusz , Skoda octavia
"Naprawa blacharska.
Efekt nadspodziewanie dobry.
Szybko, cena rozsądna.
Polecam.",
Adam, Opel Astra
"Bardzo dobry kompetentny mechanik. Sympatyczny i służący pomocą klientowi. Godny polecenia",
Andrzej, VW Golf 6
"Profesjonalne podejście
Zapchany DPF nic strasznego pomogą ",
Paula , VW Touran diesel 2007
"w twj firmie pracuja panowie z sporym doswiadczeniem nie odwalaja lipy i nie naciagaja klienta jesli jest cos do wymiany to rzeczywiscie tak jest a nie wymieniaja po to aby zarobic maja wiele stalyck klientow ktorzy sobie chwala.a co do wymienonego lozyska to jesli klient chce tani zamiennik to padnie po roku jak by mial orginalne czesci to by...",
tomek94, audi a6
"Jestem zadowolony z naprawy auta. Dobry kontakt tel. Każdy dodatkowy koszt naprawy uzgadniany przez telefon. Jedyny minus to brak paragonów na usługę i części. ",
Boom, Bmw
"Wymiana opon przebiegła szybko i w miłej obsłudze
",
marcinz, Fiat
"Naprawiam tam samochody od lat,zamiast serwisów korzystam z warsztatu tobolskiego,polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
RONI
"Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Polecam ten warsztat z czystym sumieniem. ",
Zwyrek, VW Golf IV, 2003 r.
"Auto naprawione w terminie . Cena przystępna . Od kilku lat serwisuje w tym warsztacie auto . Polecam wszystkim .",
Tomaszewski Tomasz, vw golf 1,6 2005
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...