"Wszystko dobrze zrobione ,diagnoza auta trafna,auto naprawione",
Marek, Peugeot expert 2hdi 2011
"W omt robiłem ostatnio klimatyzacje i jedną nieistotną jakoś szczególnie naprawę elektryki. Bez większego problemu można się dodzwonić i dogadać odpowiedni termin. Chłopaki tak trzymać dobra robota!",
Krzan, Mazda
"Git majonez, wymiana opon. Oponki kleją jakby lepiej, niż przed wymianą.",
Łysy, Vw Passat
Nasza firma pod nazwą "Przyjazny Warsztat" powstała w lutym 2013 roku i była realizacją marzeń o prowadzeniu własnego warsztatu samochodowego. Doświadczenie jakie posiadamy w dziedzinie mechaniki samochodowej to już przeszło ponad 10 lat....
"Mój samochód po wizycie w tym serwisie w końcu pozbył się problemu! Dziękuje Panie Marku! Weryfikacja uszkodzonych podzespołów, wycena, telefon i odbiór samochodu w dogodnym dla klienta terminie. Jedyny w Tarnowie warsztat do którego mogę zadzwonić nawet o 19:00 czy 20:00 i zawsze usłyszę odpowiedź na moje zapytanie. Oby jak najrzadziej ale...",
Wiesiek, Peugeot partner
"Bardzo polecam ten serwis szybko i profesjonalnie wykonywana praca ",
Fojteg15, Golf
"Witam serdecznie
Znam Pana Piotra gdy szkolił mnie na diagnostę i wiem, że jest SOLIDNĄ FIRMĄ !
A i warsztat funkcjonuje jak się patrzy !
Wszystkiego dobrego dla Pana Panie Piotrze i wszystkich pracowników.
Jak najwięcej dobrych Klientów i pomyślności w pracy.
Pozdrawiam
Janek Mann ",
Mann Jan, Ford Focus
"Szczerze polecam p. Mariusza. Do napraw podchodzi w pełni profesjonalnie, szuka usterki, a nie wymienia części po kolei. Dodatkowo dba o to aby auto po naprawie było czyste. Dodatkowo bardzo miły i z poczuciem humoru człowiek. Szczerze polecam.",
Przemek, Lancia Delta Tjet 1.4 120
"W grudniu 2017 roku montaż haka wraz z jego instalacją elektryczną.
Hak (łatwy do założenia) jest produkcji Steinhofa.
Mam nadzieje ze będzie mi dobrze służyć.",
Pawel, Toyota Verso
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam! Posiadam Skodę Octavię 1 z 2003 r. Silnik 1.9 TDI 90 km. Mój problem: po wyjęciu kluczyka ze stacyjki tj jak chcę wyłączyć silnik -nadal pracuje. Zauważyłem, że ostatnio często przepala się bezpiecznik od włączenia klimatyzacji oraz termometru ( ten sam ). Byłem u mechaników wymienili mi...
Witam, Toyota corolla sedan 2014. Auto było zaparkowane pod sklepem. Żona wysiadła/wsiadła i nie dało się przekręcić kluczyka w pozycję zapłon. Kierownicą można obracać (pierwotnie jak twierdzi była zablokowana). Pytanie co z tą stacyjką może być nie tak, że nie da się jej przekręcić.
Seat Leon 1p cały czas swieci zapłon nawet po wyciągnięciu kluczyka.
Witam mam problem z touranem po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reaguje po chwili kiedy ponowie kilka prób normalnie dziala. W czym moze byc problem?