"Super warsztat i podejście właścicieli do klienta. Gorąco polecam ",
Jacek, VW passat
"Z całą pewnością Firma F.U.H . AUTO-PUNKT Z Jędrzejowa Jest firma godną polecenia; Właściciel oraz pracownicy -PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!
Warsztat; pracownicy, oraz usługa naprawy wykonana na europejskim poziomie;
Dobra rada!
Proszę korzystać z usług tej firmy ,bo naprawdę znają się na tym co robią, a inne zakłady naprawcze mogą i powinny...",
Damian, AUDI S8
"Gorąco polecam. Po wielokrotnych próbach w jnnych warsztatach wreszcie ktoś zrobił porządek. ",
boby, Fiat cinquecento
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.