"Oddałem swoje auto na konserwację podwozia, ale jak stał już na podnośniku to okazało się, że wyszły 2 dziury, zostałem o tym poinformowany telefonicznie, zaproszono mnie, abym obejrzał, zrobiono dokumentację fotograficzną - pełen profesjonalizm. Przy okazji sprawdzono mi całe zawieszenie, klocki, tarcze. Cena usług jak i części bardzo dobra,...",
Adam, Opel Astra
"Polecam wszystkim ten warsztat! Właściciel przed rozpoczęciem naprawy uczciwie informuje o kosztach, jeśli coś wychodzi nagle podczas naprawy również od razu daje znać. Poza tym ratują w awaryjnych sytuacjach, przed urlopem nagle auto nawalilo, mogłem liczyć na bardzo szybką naprawę, od razu zajęli się tematem i spokojnie mogłem wyruszyć na...",
Marcin L, Opel
"Usterka zdiagnozowana i naprawiona. Polecam tego Mechanika.",
Marcin, Peugeot 206 1.9d
"Polecam !
Sprawnie,szybko i kasy nie zdzieraja ! :)",
Zibi, Opel Astra H
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Szybko zdiagnozowane usterki (rozrusznik + świece żarowe) w Merivie, zaproponowana usługa wg kalkulacji w godziwej cenie, naprawa wykonana w obiecanym terminie (następnego dnia), bardzo korzystne dla pracującego klienta godziny otwarcia (do 19:00) - polecam! ",
LSz, Opel Meriva
"Pełen profesjonalizm ,naprawa ekspresowa i nie drogo,uczciwe i rzetelne podejście do zdiagnozowania usterki.Warsztat czysty zadbany,pan mechanik bardzo miły świetny fachowiec.Samochód naprawiałem dwa razy jestem bardzo zadowolony polecam.",
Marian Kiedewicz, OPEL CORSA
ZAPRASZAMY CODZIENNIE OD 7.00-18.00 W SOBOTY 09.00-13.00 MECHANIKA, DIAGNOSTYKA, ELEKTRONIKA, PRZEGLĄDY, KLIMATYZACJA
"Wszystko w jak najlepszym porządku, i kontakt ze strony p.Pawła był na najwyższym poziomie .
Napewno totalnie polecam ten warsztat",
Paweł, Opel Insignia
"Jak najbardziej pozytywnie, konkretnie, rzeczowo, umiarkowana cena, warsztat godny polecenia, dodatkowy plus za sprawdzenie płynu hamulcowego i jego wymiana, efektem jest poprawa siły hamowania, Polecam",
Bartek 2.0t, Opel Astra [gen: H 2004 - 2007, rok: 2005] 2.0 Tur
"Polecam człowieka. Szybko, w cenie a co najważniejsze - pełna profeska.",
Jeratel, Opel corsa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.