"Wszystko przebiegło sprawnie i tak jak mnie poinformowano. Na plus zdecydowanie zasługuje fachowa obsługa i dobre podejście do klienta, a przy tym dobre ceny.
Zdecydowanie polecam!!",
Michał , Renault Laguna 1.5 tdci 2008
"Profesjonalnie, dobry kontakt z klientem, naprawa trwała dokładnie tyle, ile mechanik zapowiedział. Nie było żadnych dodatkowych niespodzianek, rozrząd wymieniony, wszystko działa sprawnie i po miesiącu mogę stwierdzić, że bierze również mniej oleju.
Warsztat jest w centrum, ale dojazd jest łatwy (trzeba wjechać w bramę na przeciwko...",
Bogdan, Opel Signum
"Nie polecam!!! Zostalem oszukany. Gosc twierdzil iz wszystko powymienial, a polowa rzeczy zostala stara. Naciagnal mnie na kase! Syf!",
Espic
"Wymieniałam opony i uzupełniałam klimatyzację. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Młody, kompetentny i kulturalny człowiek obsłużył mnie sprawnie udzielając przy okazji kilku cennych porad. Szczerze polecam zakład ",
Violetta Kasprzak, Volkswagen
"Super szybka diagnoza i naprawa wszedzie obdzwonilem nikt za bardzo nie wiedzial dlaczego licznik mojego Scenik piszczy a tu widac ze naprawde znaja sie na rzeczy dostarczone w poniedzialek a we wtorek kurier juz przywiuzl naprawiony normalnie expres!!!! Super !!! Dziekuje i polecam Rapid Auto Wroclaw!!!",
Rafal, Renault Grand Scenic
"Witam. Warsztat godny polecenia, od przyjęcia do wydania auta profesjonalna obsługa. Szczegółowa i dokładna diagnoza usterki, przejrzysta i rzetelna wycena. Wszystko na czas zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami bez żadnych "niespodzianek". Ciężko się czegokolwiek przyczepić więc w moim przypadku pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Oby nie...",
GMfanatyk, Opel Astra 1.4 turbo 2017
"Do naprawy był układ klimatyzacji. Warsztat każdorazowo komunikował się aby uzgodnić i poinformować o kosztach wymiany uszkodzonych i niesprawnych części. Bardzo dobry i profesjonalny kontakt z klientem. Serdecznie polecam każdemu komu umiejscowienie warsztatu odpowiada wizytę w nim.",
Grzegorz Machowski, Opel Astra H III GTC, 1.6 Benzyna/LPG 105 KM, 2005
"Szybko, sprawnie, w dobrej cenie, miła obsługa, dobry kontakt z właścicielem ",
Ann, Honda Civic
"Byłem tutaj na serwisie po wypadku moim autem, fajnie zrobili naprawę, auto wygląda dobrze, tak jak się spodziewałem. Obsługa miła,kontaktowa. Termin odbioru był dotrzymany, cena jaką zapłaciłem była taka jaką szacowali, w sam raz.",
gregory
Auto Serwis PI&T to warsztat samochodowy zlokalizowany przy ulicy Poleskiej 48 we Wrocławiu. Warsztat oferuje szeroki zakres usług, w tym wymianę oleju, naprawę zawieszenia, hamulców, silnika, skrzyni biegów, układu kierowniczego, elektryki,...
"Witam wszystkich może ten warsztat nie jest krystaliczny ale napewno wiedzą co robią robiłem u nich nie jedną skrzynie i jestem zadowolony. Zdażyła się jedna reklamacja ale szypko ja usunęli .Szef warsztatu zna się na robocie i ma dość oprzerną wiedzę i naprawia nawet skrzynie zabytkowe ostatnio robił stare Porche 944 .Czy osoba która robi 30...",
Andrzej, Renault, Vw,opel,
"W końcu ktoś naprawił mój samochód;) trochę to trwało i trochę kosztowało;) ale było warto.",
O.W., Opel
"Świetna obsługa, wzorowy kontakt z klientem. Korzystałem już kilka razy z usług tego warsztatu i zawsze byłem zadowolony. Rzetelnie informują klienta o problemie oraz kosztach związanych z jego wyeliminowaniem, naprawy zawsze kończyły się w ustalonym terminie a przy tym koszty były porównywalne a czasem niższe niż u konkurencji. ...",
Jasiek, Seat
"Wymiana opon szybka, sprawna i bez kolejki plus miła pogawędka w międzyczasie. Cena porównywalna z innymi warsztatami we Wrocławiu.",
moss, Opel Zafira
"wymienione amortyzatory tył, osłona przegubu, końcówka drązka, wahacze przód, łączniki stabilizatora, zaciski, płyn hamulcowy, dodatkowo diagnoza tłumika
Profesjonale i rzetelne podejście, bardzo miła i życzliwa obsługa. Na bieżąco konsultowane usterki i koszt naprawy, który mimo wielu części do wymiany/naprawy, był na prawdę dobry. Czas...",
Magda, Opel Corsa C
"Dziękuję p. Jackowi za dotychczasową współpracę i pomoc. Szczególnie za tak staranne podejście - rzetelność, szacunek do klienta –i co ostatnio dla mnie niezwykle cenne - poprzez Pana słowność. To bardzo pozytywne i wartościowe. W efekcie wzbudził Pan zaufanie i dodatkowo pokazał Pan swój bardzo profesjonalny wizerunek skutecznego i...",
Sylwia, Opel Meriva
"Wykonane szybko, cena dobra, wszyscy zadowoleni. Podobało mi się, że cały salon był chroniony folią.",
almet, Opel Corsa D 2006 - 2011 Hatchback 5-drzwiowy 1.4
"Bardzo miła obsługa , czas naprawy błyskawiczny koszty naprawy w miarę niskie",
JERZY, fiat
Warsztat samochodowy "GEARS" - BUS SERVICE
Nowy na DobryMechanik
Leona Popielskiego 7, Krzyki, Wrocław
Nasz warsztat samochodowy oferuje kompleksowe usługi serwisowe dla samochodów osobowych i dostawczych, w tym pojazdów typu bus z plandeka. Specjalizujemy się w naprawach mechanicznych, diagnostyce komputerowej oraz obsłudze technicznej,...
"Mialem kilka problemów z moim A4B5 1.8T. Pan Damian bardzo ogarnięty w tych tematach. Żadnego wróżenia z fusów, tylko diagnostyka a potem działanie. Nie jak u innych, ze "Panie silnik do kapitalki". Nie wiem jak wyglada to w innych autach(ale podejrzewam ze tez dobrze, bo innych marek tez tam sporo stoi), ale VAGi możecie śmiało odstawiać....",
Slack, Audi A4 B5 1.8t
Czynne od poniedziałku do soboty poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 sobota 9:00 - 14:00
"Wymiana opon w umówionym terminie i o umówionej godzinie, wszystko jak najbardziej ok.",
Wojtek, Volvo V50 2.0 Diesel 2007
"Świetne miejsce.
Uczciwi, kompetentni pracownicy. Naprawy na najwyższym poziomie. Usuniete usterki nie wracają latami!
Polecam i pozdrawiam",
Tomek, Ford Focus, Fiat Punto
"Regularnie odwiedzam ich od lat. Nigdy nie miałem powodu do narzekań. Szybko rzeczowo konkretnie.
Polecam bez wąchania wszystkim którym jest tu po drodze. ",
Guchu, Opel corsa c
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.