"Polecam !
Sprawnie,szybko i kasy nie zdzieraja ! :)",
Zibi, Opel Astra H
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Na razie zrobiona trafna diagnoza usterek elektrycznych . Umówione wizyty na naprawę . ",
rpwolf, Pugeot 3008
"polecam ten warsztat z czystym sumieniem, znam tych mechaników od wielu lat i jest pewne że znają się na robocie, szybko sprawnie, fachowo i przede wszystkim dobrze wykonane, cena konkurencyjna a jakość usługi perfekcyjna, moja corsa dzięki Panu Adamowi naprawdę pokona jeszcze wiele tysięcy km..... ",
bartezik, opel corsa
"Skorzystałem z warsztatu Batman Premium Service już trzeci raz. Opisując warsztat ciężko pominąć tytułowego Batmana czyli Pawła który prowadzi to miejsce. To człowiek o wielkim sercu nie tylko w odniesieniu do samochodów ale do klientów, dzieci tych klientów oraz zwierząt. Czas realizacji naprawy błyskawiczny - na każdym etapie kontakt z...",
Marcin Psi Fryzjer, Mazda 323F BJ 1.6
"Cena mogłaby być nieco niższa. Ale usługa wykonana poprawnie. 120 zł za wymianę filtra i oleju to nie cena z ASO ale nadal wysoka biorąc pod uwagę, że materiały miałem własne.",
Rafał, Mazda 6 2488 cm3 192 KM 2016
"Wymiana oleju, szybko i sprawnie. Panowie mili i pomocni.",
Artur, Mazda 6 , 1,8 benzyna 2003r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W mazdzie 6 często nie mogę wrzucić wstecznego biegu. Dopiero po wyrzuceniu pierwszego biegu i ruszeniu na nim i ponownym wyrzuceniu wstecznego mogę cofać. Dziękuję za podpowiedzi.
Co może oznaczać kontrolka uszkodzona skrzynia biegów w Mazdzie 2 1,6 D manualna?
Witam. Po kupnie auta okazało się że fabrycznie była tam zamontowana automatyczna skrzynia biegów. Ciągle świeci kontrolka check i pokazuja się błędy dotyczące automatu. Tzn : P0758 Zawór magnetyczny łączenia Elektryczny P0768 Zawór magnetyczny łączący D Elektryczny P0773 Zawór magnetyczny...
Szanowni Państwo. Usterka pojawiła się podczas jazdy w trasie, mianowicie wygląda to tak, jakby "wyskakiwał" bieg, czuć szarpnięcie i samochód zwalnia, aby kontynuować jazdę, trzeba wrzucić luz i znów załączyć bieg. Nadmienię, że dzieje się to bardzo często podczas jazdy. W rzeczywistości bieg...