"Wszystko znakomicie zdecydowanie polecam, niska cena i fachowa obsługa.",
Marcin_P, Astra G
Nagła awaria, wypadek? Kompleksowa obsługa i pomoc przez 24/h. Poprostu zadzwoń. Dobry Serwis - uzyskał rekomendacje w programie produkcji TVN Turbo - Projekt Warsztat. Należymy do sieci naprawczej ProfiAuto...
"Diagnoza zgodna z techologią naprawy,poparta rozmową ! Efekt naprawy nie budzi zastrzeżeń. Wskazówki eksploatacyjne wykonacy przydatne przyszłościowo. Inzynierskie podejście wykonawcy remontu satysfakcjonuje klienta. Polecam bez ryzyka naprawy w tutejszym AutoRozruch.",
Andrzej Tytko , Lincoln Town Car 4,6 v 8 N= 212 kM r0k prod.1993
"Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Wymiana kół przeprowadzona sprawnie i szybko. ",
Mac, Honda Jazz 2013
"Wymiana oleju +filrt
Wszystko w jak najlepszym porządku,
Szybko, sprawnie
Polecam ",
Pio , Honda City 1.8 140km 2008
"Jak dla mnie warsztat godny polecenia usterka zdiagnozowana na miejscu naprawa w 2 dni koszt ok Polecam
Stiopa61",
Stiopa61, Honda Civic
"Bardzo polecam szef konkretny wyjasnia wszystko co i jak godny polecenia sprawnie szybko i w przystepnej cenie",
Wiolka, Seicento
"Szybko, konkretnie, kompresor sie nie włączał, od przełącznika do przekaznika nie było prądu, godzinka i po problemie :)",
Czesław Kulpan, Honda CRV
"Wymiana i lakierowanie zderzaka przedniego. Szybka i fachowa usługa na wysokim poziomie. Bezproblemowy kontakt. Szczerze polecam.",
Grzegorz Peliński, Peugeot 208
"Bardzo dobry warsztat. Bardzo dobra komunikacja. Widać że znają się na rzeczy. Polecam.",
Sebastian, Honda HRV
"Obsługa na najwyższym poziomie. Fachowa i rzetelna naprawa. ",
Paweł
"Bardzo solidna firma dobry kontakt dobrze wykonana praca szybka realizacja ja jak najbardziej polecam ",
Dawid , Honda accord
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !