"Bardzo szybka,sprawna obsługa.Wszystko w umówionym wcześniej terminie.Uprzejmy personel warsztatu.Firma warta polecenia.",
Krzysztof, FORD FUSION 1.4 BENZYNA 2004 R
Nagła awaria, wypadek? Kompleksowa obsługa i pomoc przez 24/h. Poprostu zadzwoń. Dobry Serwis - uzyskał rekomendacje w programie produkcji TVN Turbo - Projekt Warsztat. Należymy do sieci naprawczej ProfiAuto...
"Regulacja zbieżności.Sprawnie i wnioskując po zachowaniu auta zgodnie ze sztuka. ",
KRZYSZTOF , Ford
"Niestety usterka nie została zdiagnozowana
Jest to trudne do zdiagnozowania ,ponieważ zamek centralny zadziałał i elektryk nie miał możliwości sprawdzić przyczyny powstawania tego alarmu",
Krzysiek, ford fiesta 2004
"Ford Escape***
Miałem w tym warsztacie wykonywane już parę napraw.
Wymiana chłodnicy klimatyzacji + kurtyna + serwis klimatyzacji.
Wymiana łożyska koła tylnego + demontaż i montaż półosi tył (wymagane prostowanie)
Honda Civic***
Wymiana tłumika
Naprawa hamulców tył + wymiana i montaż nowych osłon hamulców
Ogólnie warsztat podchodzi...",
Tomasz T, Ford Escape / Honda Civic
"Bardzo miła i szybka obsługa, czekając na auto można liczyć na kawusie i ciasteczko.Polecam w 100 %",
Jarek Bestal , Ford
"Naprawa szybko i sprawnie. Obsługa najwyższej jakości a cena bardzo przystępna. Oprócz wymiany zawieszenia zmiana opon. Terminy bardzo krótkie i usługa wykonana ekspresowo. Polecam!!",
Ana , Ford
"Polecam ten warsztat każdemu, obsługa bardzo uprzejma, mechanicy solidni i z cena zawsze da sie dogadać! Serwisuje u nich już 3 samochód i nigdy mnie nie zawiedli. Naprawa zawieszenia w moim audi a6 trwala 3 godziny - czekałem na miejscu - mechanicy wyjaśnili mi każdy problem po kolei - serwisant udzielił mi przydatnych porad dotyczących mojego...",
Nikoś, Audi a6, audi a3, Vw passat
"Wielki szacun dla fachowców ogromna wiedza miła obsługa cena za usługę rewelacja.Panowie nie naciagaja na dodatkowe koszta.Elektryka zrobiona fachowo polecam ten warsztat w 100%.",
Mariusz, Ford mondeo mk3 kombi
"Nabicie klimatyzacji - wszystko przebiegło bardzo sprawnie, bardzo miła obsługa, cenowo również ok. Bardzo polecam. ",
Monika, Ford Galaxy 2.0 2008
"Polecam warsztat Tomotiv z czystym
sumieniem! ",
Matteo, Ford Fokus TDCi mk2
"Polecam! Świetny kontakt, fachowa obsługa, duży rabat na usługę.! Z moją alfą poradzili sobie świetnie!",
alfaromeo159, alfaromeo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam