"Panowie naprawili mi wahacze po niezaliczonym przeglądzie rejestracyjnym. Koszt skromny bo zaledwie 550pln za części z wymianą i ustawieniem czegoś tam żeby samochód jechał prosto. Miesiąc po naprawie nadal wszystko jest ok więc daję pozytywną opinię. Polecam",
Marta Biała, Dacia Logan
"Wróciłem tutaj po kilku latach i sam się sobie dziwię jak to się mogło stać. Wymieniałem ok. 2 tygodnie temu tarcze i klocki. Dzisiaj końcówkę drążka, osłonę przegubu i sworzeń wachacza. Słyszałem od jakiegoś czasu że coś stuka ale mimo tego że auto w styczniu miało przegląd nikt mnie o niczym nie poinformował. Ceny nadal przystępne, pełen...",
Przemysław , Jeep Patriot
"I takich mechaników nam potrzeba! Robota wykonana szybko i sprawnie i w przyzwoitej cenie. Polecam tego mechanika! ",
Tomaj, Peugeot
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .