Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy pełną mechanikę pojazdową (mamy duże doświadczenie w remontach kapitalnych silników), elektrykę, elektronikę, serwis klimatyzacji oraz pomoc...
"Pod koniec sierpnia oddaliśmy do naprawy stare auto zgrzytające przy skręcaniu. Okazało się, że prócz elementów układu kierowniczego i zawieszenia (sworznie, wahacze, przeguby i końcówki drążka) trzeba też wymienić hamulce (tarcze i klocki), bo tarcze były prawie całkowicie zużyte. Koszt naprawy w stosunku do ceny auta był dość wysoki, ale...",
Marek, Honda Civic 1.4
"Usterka została zdjagnozowana pomimo to ze auto odwiedzilo pare warsztatow...",
P.Alexander
"Najlepszy warsztat na świecie :) Naprawiam tam i serwisuję samochody :) i starego lanosa i Fabię i Leona. Podpisuje się obiema rękami pod opinia poprzednika.",
sss, Lanos, Skoda Fabia, Seat Leon
"Ja robię tam przeglądy, już będzie teraz 4 lata, filtry oleje, itd.
Zawsze wszystko profesjonalnie, szybko, cena tez bardzo przystępna.
W ciemno polecam.",
Jacek, Mercedes E W211
"Z miłą chęcią mogę polecić warsztat u Pana Mariusza, trafiłam tam z polecenia znajomego i opini na forach. Jestem zadowolona z naprawy :)
Na naprawę nie czekałam długo, fachowa obsługa, wszystko fajnie wyjaśnione mimo iż jestem kobietą:)
Polecam z czystym sumieniem:)",
Modzia
"pozytywna,dlatego też korzystam z waszych usług, na razie jednak ograniczam się tylko do wymiany opon,a serwis samochodu jest przeprowadzany w aso",
ewa, toyota avensis
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !