Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy pełną mechanikę pojazdową (mamy duże doświadczenie w remontach kapitalnych silników), elektrykę, elektronikę, serwis klimatyzacji oraz pomoc...
"Szybko i sprawnie, znaleźli dodatkowe usterki i naprawili od ręki",
konrad, FORD FOCUS MK2 ECONETRIC 1.6 DIESEL
"Usterka została zdjagnozowana pomimo to ze auto odwiedzilo pare warsztatow...",
P.Alexander
"Najlepszy warsztat na świecie :) Naprawiam tam i serwisuję samochody :) i starego lanosa i Fabię i Leona. Podpisuje się obiema rękami pod opinia poprzednika.",
sss, Lanos, Skoda Fabia, Seat Leon
"Naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Koszt usługi adekwatny do wykonanej pracy. Plusem jest wystawienie faktury, co w wielu warsztatach jest sporym problemem. Polecam.",
Mariusz, Mercedes Benz 190 D
"Z miłą chęcią mogę polecić warsztat u Pana Mariusza, trafiłam tam z polecenia znajomego i opini na forach. Jestem zadowolona z naprawy :)
Na naprawę nie czekałam długo, fachowa obsługa, wszystko fajnie wyjaśnione mimo iż jestem kobietą:)
Polecam z czystym sumieniem:)",
Modzia
"Od lat wymieniam opony i je przechowuje zero problemów szybkie terminy umawiane przez internet podczas krótkiego oczekiwania kawa tv prasa dla mnie super nic tylko korzystac a reszta warsztatów nasladowac",
Zibi, Citroen C3
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady