"Serwis na bardzo wysokim poziomie, wszystko zrobione tak jak należy i wpisane do książki obsługi. ",
Kamil Bonar , Skoda Fabia
"Super warsztat miła obsługa pełny profesjonalizm:)",
isia, daewoo nubira
"Mogę z czystym sumieniem polecić ten warsztat. Wymiana rozrządu bezproblemowa z dużą starannością. Panowie od razu dzwonili gdy pojawiał się problem czy dodatkowa rzecz do zrobienia. Oddałem im auto na duży serwis a zapłaciłem za robociznę jakbym robił tylko jedną rzecz.",
Paweł, Skoda Superb 2009
Warsztat działa przez całą dobę, również w weekendy i święta. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferujemy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, serwis klimatyzacji i wymianę opon (tylko auta...
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Przyjechałem z moim autem po sporej kolizji. Myślałem że się nie da ale Pan Adrian jest czarodziejem. Na prawdę fachowa obsługa. Koszta naprawy LUDZKIE . Sam zostawiłem napiwek. Dziękuję i jak będę musiał naprawić auto to tylko u nich ",
Pan z BMW, BMW x5
"Warsztat prowadzi dwóch Mechaników, tak - przez duże 'M'. Panowie są nie tylko doświadczeni, uczciwi, o praktycznych umiejętnościach ale i wyedukowani.
1. Od dekady serwisuję u nich wszystkie swoje samochody. Kilkadziesiąt serwisów od małych po potężne naprawy. Od dekady żadnej reklamacji. Nie zgadzają się na montaż części producentów z...",
Pieron, Skoda Octavia Scout
"Standardowy przegląd, wymiana oleju,filtrów paliwa powietrza kabiny. Mój mechanik od lat.",
Kamila, skoda fabia
"Jestem miło zaskoczona fachową i miła obsługą do klienta oraz wykonywanej pracy.
Warsztat również oferuje usługę prania tapicerek samochodów. Wszystko w jednym miejscu.
Serdecznie polecam.",
Monika
"Sprawnie i profesjonalnie wymienione koła z letnich na zimowe",
jerry, Mazda CX-5
"miałem uszkodzoną klimę szybko naprawiona zupełniona .Polecam fachowe podejcie do pracy.",
irek, skoda
"Zakładałem gaz obsluga na bardzo dobrym poziomie. Szybko sprawnie i rzetelnie.
Polecam",
Seb Gl, skoda octavia
"Polecam warsztat samochodowy , bardzo miła i profesjonalna obsługa , Naprawa bardzo szybka i nie drogo ;) ",
Sylwia, Wolkswagen
"Moja skoda nie chciała odpalić. Pojechałam na warsztat, Panowie od razu przyjechali po auto, zabrali i jak się szczęśliwie okazało, nie była to wina rozrządu. Bardzo cenie sobie fachowość i trafną diagnozę, a nie wymienianie części, bo być może się trafi. Fachowej wiedzy nie da się przecenić, a tutaj miła niespodzianka. Nie dość, że fachowo,...",
Joanna L., Skoda Octavia 1.9TDI 110 KM
"Bardzo fachowe podejscie do sprawy pelen kosztorys.Polecam",
Krzysztof, Audi
"naprawiaja to co konieczne nie naciagaja na dodatkowe koszty jezdze tam juz z drugim samochodem",
krzysiek, opel meriva
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?