"Szybko,tanio i solidnie polecam.Napewno tam wrócę w razie problemów z autem.",
Jorg, Renault Megane 1.5 2006
"Pan Marcin jest mechanikiem z prawdziwego zdarzenia. Zna się na swojej pracy jak rzadko który mechanik. Kilka razy miałem poważne problemy z autem i za każdym razem awarie zostały wykryte i naprawione błyskawicznie a co najważniejsze dla każdego właściciela pojazdu - TANIO !!! Rzetelny, konkretny, posiadający ogromną wiedzę, którą wykorzystuje...",
Arek , Peugeot 206
AUTO-SERWIS WILCZAK & BRODOWSKI Jesteśmy na rynku od lat zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług. Każde auto obsługujemy jak swoje, przykładając maksimum wysiłku i zaangażowania w zlecone przez Państwa prace.
Warsztat działa przez całą dobę, również w weekendy i święta. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferujemy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, serwis klimatyzacji i wymianę opon (tylko auta...
"Profesjonalna obsługa, niskie koszty robocizny, czas naprawy taki jak ustalony przy oddawaniu auta czyli szybki ;)
Polecam ;)",
Sebastian , Bmw e46
"Naprawione wszystko, co trzeba - w krótkim czasie i rozsądnych pieniądzach. Polecam i na pewno wrócę z innymi autami.",
Boguś, Kia Sportage 2005. Diesel 2.0l. 113KM
"Bardzo szybka i dokladna naprawa jestem bardzo zadowolony i polecam ten warsztat każdemu kto oczekuje kompleksowo dokladnej narawy
",
Jama, Min copper one
"Sprawnie i profesjonalnie wymienione koła z letnich na zimowe",
jerry, Mazda CX-5
"Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!" Regeneracja turbiny, regeneracja wtrysków, dpf, oleje i filtry. Wszystko bezproblemowo. Gdy będę już dziadkiem...",
Robson, Kia Optima 2012
"Bardzo miła i fachowa obsługa. Samochód naprawiony szybko i sprawnie. Ceny niewygórowane, a części dobrej jakości. Wszystkie dodatkowe prace uzgadniane z klientem.
Gorąco wszystkim polecam.",
Izabela, Smart
"Polecam warsztat samochodowy , bardzo miła i profesjonalna obsługa , Naprawa bardzo szybka i nie drogo ;) ",
Sylwia, Wolkswagen
"Bardzo solidna firma, polecił mi ją kolegai chyba zostanę juz na stałe,Miałem problem ze skrzynią biegów, ale po wizytcie u was wszystko działa perfekcyjnie.
",
Mariusz
"Super pozytyw, szybka naprawa i pełna informacja o kosztach",
Beata, Audi
"Jestem bardzo zadowolona z warsztatu,wiedzą co jest naszemu autku ,praca jest wykonana solidnie,plecam",
Natalka , Reno clio