Usługi w zakresie: Naprawy główne i bieżące Wymiana płynów eksploatacyjnych Naprawa silników Diagnostyka komputerowa Przeglądy główne i okresowe aut osobowych Wymiana tłumików filtrów i oleju Wymiana rozrządów regulacje,...
"Szybka i fachowa naprawa auta. Bardzo miła obsługa. Dodatkowo zwrócono uwagę na inne części wymagające naprawy. Polecam!",
Iwona, Skoda
KL-GUMJesteśmy warsztatem stworzonym z pasji do naprawy pojazdów.Oferujemy szeroki zakres usługZadzwoń do nas rozwiążemy każdy problem związany z samochodami
"Pełen profesjonalizm,od kilku lat korzystam z usługi Pana Mikołaja w naprawie klimatyzacji w autach . Fachowa wiedza pozwoliła mi zaoszczędzić znaczną kwotę , kiedy w innym warsztacie powiedziano , że do prawidłowej pracy klimatyzacji niezbędna jest wymiana chłodnicy i sprężarki to u Pana Mikołaja usługa trwała godzinę bez wymiany wspomnianych...",
Krzysztof, VW tiguan
"Wszystko super, polecam.
Sprawnie, Panowie sympatyczni.
Nie ma się do czego przyczepić
",
Milosz, Mercedes e klasa
"Wymiana klocków na tylnej osi wraz z wymiana płynu hamulcowego trwała 40 minut.
Bardzo polecam Pawła za konkretne podejście do tematu nawet błahego.
Czas wykonania usługi, jakość atmosfera w warsztacie to absolutny TOP.
Polecam i będę wracał.",
Miki, Skoda Octavia 3
Warsztat samochodowy w Pruszczu Gdańskim — mechanika, diagnostyka, klimatyzacja, hamulce, zawieszenie, wymiana olejów i serwis opon dla aut wszystkich marek. Szybka diagnostyka komputerowa pozwala trafnie zidentyfikować usterkę i skrócić czas...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?