"Szybko sprawnie zdiagnozowany problem z brakiem możliwości odpalenia",
Olo, Mercedes ml 2.7
"Bardzo dobrze wykonana usługa, nie znalazłam wcześniej mechanika, który faktycznie wykonał swoją pracę tak solidnie. Bardzo polecam i będę na pewno jeszcze korzystać nie raz.",
Szczypiorska, Mitsubishi space star
"jestem ich klientem od kilku lat , zostawiając samochód jestem pewien że się z nim nic złego nie będzie działo , że nie uszkodzą innych podzespołów, naprawdę dobra jakość i odpowiednie ceny. Może i sa mechanicy trochę tańsi ale na pewno nie tak dobrzy jak ci.
pzdr. ",
stały_klient.pl, ford mondeo IV
"Fachowo wykonana praca ,gorąco polecam Rafał zna się na swojej pracy także wielki pozytyw.",
Jaro, Ford Mondeo mk3
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Polecam ten warsztat, szybka diagnoza i wycena usterki, w moim przypadku była to zapchana przepustnica. Fachowa naprawa, po naprawie od tego czasu zrobiłem kilka tysięcy kilometrów, auto działa bez zarzutu. Pana Jarka poleciłem ostatnio mojemu znajomemu który miał problem z silnikiem w swoim Fordzie Focusie. Wcześniej był on u jednego z...",
Anonim, Mitsubishi Carisma
"Bardzo miły, kompetentny Pan, zna się na rzeczy. Polecam",
Dariusz, Volvo
Świdczymy usługi w zakresie: Diagnostyki komputerowej, Klimatyzacji, Naprawy układu hamulcowego, Naprawy zawieszenia, Wymiany płynów eksploatacyjnych. Dzięki temu, że Warsztat posiada pełne zaplecze techniczne...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?