"Szybko i sprawnie wymienione przewody hamulcowe. Polecam ",
Ba K, Hyundai Elantra 1.6 2011
"Bardzo polecam warsztat Oktay. Profesjonalna i miła obsługa ",
Wiktoria , Hyundai
"jestem ich klientem od kilku lat , zostawiając samochód jestem pewien że się z nim nic złego nie będzie działo , że nie uszkodzą innych podzespołów, naprawdę dobra jakość i odpowiednie ceny. Może i sa mechanicy trochę tańsi ale na pewno nie tak dobrzy jak ci.
pzdr. ",
stały_klient.pl, ford mondeo IV
"Polecam warsztat godny zaufania, serwisowanie samochodu tam to czysta przyjemność",
Aleksandra , BMW
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Bardzo sprawna, szybka i profesjonalna naprawa, niewielkie koszty w porównaniu z innymi serwisami, zaangażowanie i precyzyjność mechanika zrobiło na mnie ogromne wrażenie a co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem przegląd i sprawdzenie auta gratis, z czym nie spotkałem się wcześniej w warsztatach, z których usług miałem dotąd okazje korzystać....",
Robbi
"Usługa założenia czujników parkowania bardzo szybka. To już kolejna usługa wykonana przez Pana Łukasza bardzo sprawnie i w krótkim czasie. Serdecznie polecam. ",
Marta D., Hyundai i20
Świdczymy usługi w zakresie: Diagnostyki komputerowej, Klimatyzacji, Naprawy układu hamulcowego, Naprawy zawieszenia, Wymiany płynów eksploatacyjnych. Dzięki temu, że Warsztat posiada pełne zaplecze techniczne...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?