"Profesjonalne, szybko i w niewygórowanej cenie. Polecam w 100%.",
Emilian Sieroń , Citroen Berlingo 1.6 vti 98 km benzyna 2014
OKTAY - Warsztat Samochodowy zlokalizowany przy ul. Dmowskiego 22/24, 97-300 Piotrków Trybunalski, to firma z wieloletnim doświadczeniem w logistyce międzynarodowej, która teraz poszerzyła swoją działalność o serwis samochodowy. Nasz...
"awaria naprawiona szybko godni polecenia dziękuje pozdrawiam",
tomasz, citroen c4
"Fachowo wykonana praca ,gorąco polecam Rafał zna się na swojej pracy także wielki pozytyw.",
Jaro, Ford Mondeo mk3
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Ekspresowa naprawa .
Wstawiłam dzisiaj auto z problemem skrzyni biegów i tego samego dnia odebrałam.P.Jarek potrafi bez problemu dokonywać rzeczy, których inni by się nie podjęli,bądź naciągali nie drążąc tematu.
Super kontakt, miłe profesjonalne doradztwo w zakresie eksploatacji i dobre ceny, jak za najwyższą moim zdaniem jakość usług....",
Anna D., Citroen c3
"Szybko, sprawnie i bardzo tanio, naprawione wszystko, o co prosiłam, a nawet więcej. Do poprawki było kilka drobnych usterek, wszystkie sprawdzone, pan wyjaśnił mi wszystko jak laikowi - jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę :)",
Dagmara, Citroen Berlingo I
Świdczymy usługi w zakresie: Diagnostyki komputerowej, Klimatyzacji, Naprawy układu hamulcowego, Naprawy zawieszenia, Wymiany płynów eksploatacyjnych. Dzięki temu, że Warsztat posiada pełne zaplecze techniczne...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady