"Naprawa fachowa szybka i niedroga Dobry kontakt i fachowa porada Czego można oczekiwać więcej? Polecam",
Arek, KIA Sportage
OKTAY - Warsztat Samochodowy zlokalizowany przy ul. Dmowskiego 22/24, 97-300 Piotrków Trybunalski, to firma z wieloletnim doświadczeniem w logistyce międzynarodowej, która teraz poszerzyła swoją działalność o serwis samochodowy. Nasz...
"jestem ich klientem od kilku lat , zostawiając samochód jestem pewien że się z nim nic złego nie będzie działo , że nie uszkodzą innych podzespołów, naprawdę dobra jakość i odpowiednie ceny. Może i sa mechanicy trochę tańsi ale na pewno nie tak dobrzy jak ci.
pzdr. ",
stały_klient.pl, ford mondeo IV
"Pan Rafał bo tak nazywa się główny mechanik widać że zna się na rzeczy wnikliwie rozumie temat napraw polecam. Poza tym jest przystępny i życzliwy.",
Tadeusz , Toyota Corolla Verso
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Polecam ten warsztat, szybka diagnoza i wycena usterki, w moim przypadku była to zapchana przepustnica. Fachowa naprawa, po naprawie od tego czasu zrobiłem kilka tysięcy kilometrów, auto działa bez zarzutu. Pana Jarka poleciłem ostatnio mojemu znajomemu który miał problem z silnikiem w swoim Fordzie Focusie. Wcześniej był on u jednego z...",
Anonim, Mitsubishi Carisma
"Sprawdzono stan płynu chłodniczego w związku z nagrzewaniem się temperatury. ",
Olga, Kia ceed 2006
Świdczymy usługi w zakresie: Diagnostyki komputerowej, Klimatyzacji, Naprawy układu hamulcowego, Naprawy zawieszenia, Wymiany płynów eksploatacyjnych. Dzięki temu, że Warsztat posiada pełne zaplecze techniczne...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje