"Serwisuje tam samochód już od kilku lat, jeszcze od czasu jak właściciel śmigał w rajdach. Naprawy konkretne, dobrze wykonane, wszystko wytłumaczone co i jak. Samochód umyty i wysprzątany podczas odbioru. Czysty i zadbany warsztat. Dobry kontakt i dojazd.",
Automaniak
"Profesjonalizm, jakość, gwarancja , zawsze dotrzymane terminy, pomoc w nagłych sytuacjach ",
juszka24 , ford Fiesta mk6
"Jechałem rowerem do sklepu.Po drodze złapałem kapcia.Potrzebowałem klucza do odkręcenia koła,bez problemu go od Państwa dostałem.Nawet na koniec Pan mnie się spytał,czy podpompować rower.Także miła obsługa Polecam Wszystkim naprawdę warto.",
Marcin
"Przed nimi byłem u dwóch "fachowców" w Oświęcimiu. Skasowali mnie, ale nie naprawili auta. Polecam Polmozbyt, bo to skuteczni i dobrzy mechanicy.",
WoJ, VW Passat