"Dobrze szybko wykonana usługa polecam ten warsztat mechanicy znają się i potrafią doradzić.Część w przyzwoitych cenach terminy napraw bez zarzutu.Polecam ten serwis jestem zadowolony z usług. Jestem klientem od lat. ",
Diakon, Ford Focus
"Jakiś czas temu oddałem swojego Mondeo na naprawę zawieszenia. Sprawę załatwiono szybko i solidnie.Informowano mnie na bieżąco o zakresie prac i ewentualnych kosztach. Na każdym etapie mogłem podjechać i zobaczyć co się z autem dzieje. Obsługa miła, diagnosta i mechanik na poziomie. Polecam.",
Wojtek
"Naprawili mi kosiarkę spalinową, z którą inne mińskie warsztaty nie mogły sobie poradzić.
",
daniel, Honda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .