"Bardzo dobry warsztat usluga wykonana wzorcowo awaria zlapala mnie na trasie z warszawy do wlodawy zostala natychmiast naprawiona z pokiwrowaniem do solidnej resteuracji aby milo spedzic czas naprawy",
piotrkuchta, fiat stilo
"Jakiś czas temu oddałem swojego Mondeo na naprawę zawieszenia. Sprawę załatwiono szybko i solidnie.Informowano mnie na bieżąco o zakresie prac i ewentualnych kosztach. Na każdym etapie mogłem podjechać i zobaczyć co się z autem dzieje. Obsługa miła, diagnosta i mechanik na poziomie. Polecam.",
Wojtek
"Naprawa 01.12.2014 wymiana cewki i swiec praca wykonana na miejscu zdecydowanie polecam jestem bardzo zadowolony z obsługi nadmieniam iż nie jestem z tego miasta a zakład znalazłem po opiniach w internecie",
robert, astra 3