"Bardzo dobry warsztat usluga wykonana wzorcowo awaria zlapala mnie na trasie z warszawy do wlodawy zostala natychmiast naprawiona z pokiwrowaniem do solidnej resteuracji aby milo spedzic czas naprawy",
piotrkuchta, fiat stilo
"Jakiś czas temu oddałem swojego Mondeo na naprawę zawieszenia. Sprawę załatwiono szybko i solidnie.Informowano mnie na bieżąco o zakresie prac i ewentualnych kosztach. Na każdym etapie mogłem podjechać i zobaczyć co się z autem dzieje. Obsługa miła, diagnosta i mechanik na poziomie. Polecam.",
Wojtek
"W warsztacie wymieniałem elementy przedniego zawieszenia oraz sondę Lambda. Warsztat rewelacja! Warto przejechać się tam nawet z Warszawy, bo ceny mają atrakcyjne i nie próbują cię naciągnąć na każdym kroku, tylko rzeczowo mówią co warto zrobić a czego nie ma sensu. Kolejnym plusem jest bardzo szeroki wachlarz usług - od ścieżki diagnostycznej...",
marcin s., Volvo S60, 2003