"Jestem bardzo zadowolony z obsługi i naprawy mojego auta opla vectry.
Polecam ten warsztat",
SWławomir
Specjalizacja Toyota. Przeglądy.Mechanika.Diagnostyka.Układy Wtryskowe paliwa.Opony.Haki. Programowanie czujników ciśnienia w oponach Zapraszam na naszą stronę moto-puls.pl
"Jakiś czas temu oddałem swojego Mondeo na naprawę zawieszenia. Sprawę załatwiono szybko i solidnie.Informowano mnie na bieżąco o zakresie prac i ewentualnych kosztach. Na każdym etapie mogłem podjechać i zobaczyć co się z autem dzieje. Obsługa miła, diagnosta i mechanik na poziomie. Polecam.",
Wojtek
"Skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zostało wykonane dokladnie tak jak oczekiwałem. Miłym zaskoczeniem było to że miałem bardzo dobry kontakt z fachowcami. Zawsze było zrobione na czas. Nie ma czego sie uczepić ;) Polecam !!!",
kajeex
Prowadimy nieautoryzowany serwis grópy Vag od mechaniki po elektronikie Mamy konto do programowania i kodowania online grupy Vag tak (jak autoryzowany serwis ) (oczywiście elementy udokumentowanego pochodzenia możemy...
AutoSalon Hybrid Serwis ŁUGOWSKI-auta hybrydowe elektryczne
ul.Warszawska 35 (przy trasie 92), Choszczówka Stojecka, Mińsk Mazowiecki
"W ostatnich tygodniach wymieniałem w Audi A4 kombi całe zawieszenie i muszę przyznać, że naprawa została wykonana bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam! ",
Bartosz, Audi A4
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...